Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke, Vishaj

€ 250.000
,
Vendos tek te preferuatrat
515

Pershkrimi

Shitet toke në Vishaj.
Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 6128 m2.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ofron mundësi të shumta zhvillimi si kompleks vilash, magazina etj.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32502
Çmimi: € 250.000
Permasa e Prones: 6 128,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 220.000
Shitet tokë në Farkë. Sipërfaqje totale e tokës 2034 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per ndertim vilas [me shume]
I ri ne treg
€ 220.000
Shitet Toke ne Laknas. Informacion mbi tokën: sipërfaqja 7000 m2 dhe ka nje forme drejtkendeshi te rregullt. Lehtës [me shume]
€ 780.000
Sipërfaqe: 13000 m2 Adresë: Pranë Amfiteatrit të Kame, Tiranë, Shqipëri Dokumentacioni: Me certifikimin e pronësisë [me shume]
€ 220.000
Sipërfaqe: 4000 m2 Adresë: Laknas, Tirane, Shqiperi Dokumentacioni: Dokumentet e rregullta të pronësisë Çmimi i shi [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat