Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 121.000
,
Vendos tek te preferuatrat
898

Pershkrimi

Shitet toke ne Fushe Preze prane Restorant Kollza, me plan zhvillimi industrial, 32 min larg Tiranes me siperfaqe 2200 m2 me forme te rregullt drejtekendeshe, rruge komunikimi dhe eshte shume e pershtatshme per te ndertuar sera, kapanone industriale ose fabrika prodhimi.
Toka disponon dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20149
Çmimi: € 121.000
Permasa e Prones: 2 200,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 600.000
Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Sipërfaqja e tokës, 6000 m2 me certifikatë pronësie, prane detit. P [me shume]
I ri ne treg
€ 110.000
Toka ndodhet në zonen e Kripes ne Vlorë. Informacion mbi tokën: tipologjia pemtore, sipërfaqja e tokës, 8600  m2 me [me shume]
I ri ne treg
€ 46.800
Toka ndodhet në Vlore prane kripes ne fshatin Cerkovinë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës, 3600 m2. Toka e [me shume]
I ri ne treg
€ 4.506.120
Toka ndodhet në Rradhime ne Vlorë, pranë detit. Informacion mbi tokën: tipologjia pemtore, sipërfaqja e tokës, 2503 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat