Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 840.000
,
Vendos tek te preferuatrat
681

Pershkrimi

Shitet toke ne Rrugen e Aeroportit me siperfaqe 10500 m2 pa shkuar tek Epoka University. Toka eshte e pershatshme per ndertime te ndryshme banimi ose biznesi ne baze te studimit qe ka. Toka ndodhet ne nje nga zonat me facilitet me te mira si : 5 min larg Aeroportit Nene Tereza, 5 min larg Autostrades Tirane – Durres dhe 20 min larg qendres se kryeqytetit dhe Durresit.
Për më tepër informacion ju ftojmë të na kontaktoni !

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19385
Çmimi: € 840.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 100.000
Shitet Truall, Kashar. Sipërfaqja e truallit  3600 m2, Me Hipoteke Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë [me shume]
I ri ne treg
€ 202.800
Toka ndodhet pranë Liqenit të Thatë. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 1560 m2, ullishte Pozicioni i tokës [me shume]
I ri ne treg
€ 315.000
Shitet toke ne Laknas. Sipërfaqe 7000 m2. Lehtësisht e aksesueshme nga rruga. Mundesi te shumta investimi Me hipote [me shume]
I ri ne treg
€ 510.000
Shitet toke ne Mezes. Informacion mbi tokën: sipërfaqe totale prej 6000 m2 ndodhet buzë rrugës kryesore. Disponon d [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat