Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 522.500
,
Vendos tek te preferuatrat
916

Pershkrimi

Shitet toke ne Rrugen e Aeroportit me siperfaqe 5500 m2 pa shkuar tek Epoka University. Toka eshte e pershatshme per ndertime te ndryshme banimi ose biznesi ne baze te studimit qe ka. Toka ndodhet ne nje nga zonat me facilitet me te mira si : 5 min larg Aeroportit Nene Tereza, 5 min larg Autostrades Tirane – Durres dhe 20 min larg qendres se kryeqytetit dhe Durresit.
Toka ka te perfshire dhe nje gabine elektrike.
Për më tepër informacion ju ftojmë të na kontaktoni !

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19378
Çmimi: € 522.500
Permasa e Prones: 5 500,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 65.000
Shitet tokë tek Liqeni Kasharit Toka ndodhet prane liqenit me pamje nga liqeni e pozicionuar ne koder, Toka ka një [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Shitet toke ne Shytaj, Petrele prane Equos Resort . Siperfaqe  8400 m2, toka disponon edhe burim uji. Hipoteke, 60 [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet Truall, Vore. Sipërfaqja e truallit  4080 m2, Ndodhet mes Vores dhe Doganes Tiranes. Me Hipoteke Për më shum [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet tokë në Petrele. Toka ndodhet prane Pishina Tagan . Toka ka një sipërfaqe prej 1.000 m2. Toka ka te investua [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat