Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 32.000
,
Vendos tek te preferuatrat
883

Pershkrimi

Sipërfaqe: 1100 m2
Adresë:Udenisht, Pogradec.
Dokumentacioni:Dokumentet e rregullta të pronësisë
Të tjera: Mund të shitet në pjesë – 550 m2+ 550 m2
Pjesë Çmimi: 16.000 € / për pjesë

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18929
Çmimi: € 32.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 15.000
Shitet tokë në fshatin Hudënisht ne hyrje të Pogradecit dhe ka një sipërfaqe totale prej 550 m2. Disponon dokumenta [me shume]
€ 135.000
Sipërfaqe: 3000 m2 Adresë: Lin, Pogradec. Dokumentacioni: Dokumentet e rregullta të pronësisë Të tjera: 100 m nga l [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat