Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 89.000
,
Vendos tek te preferuatrat
854

Pershkrimi

Shitet toke ne nje fshat ne periferi te Tiranes, Vaqarr, me plan zhvillimi industrial, vetem 7.5 km larg Tiranes me siperfaqe 3500 m2 ne nje pllaje te embel qe eshte shume e pershtateshme per objekte bisnesi, ndertim vilash apo shtepish private. Toka ka forma te rregullt drejtkendesh gje qe krijon mundesi per shfrytezim maksimal. E orientuar nga Tirana, kjo prone te ofron nje pamje magjepse, por ajo cka e ben me terheqese kete toke jane rrezet e diellit qe e ndricojne ate ne me shume se 85% te kohes dhe kjo fale orientimit te saj ne Jug – Lindje dhe ne Perendim. Cmimi eshte shume i mire per zonen dhe vendndodhjen qe ka.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20034
Çmimi: € 89.000
Permasa e Prones: 3 500,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 210.000
Shitet toke ne Shytaj, Petrele prane Equos Resort . Siperfaqe  8400 m2, toka disponon edhe burim uji. Hipoteke, 60 [me shume]
I ri ne treg
€ 400.000
Shitet Truall, Vore. Sipërfaqja e truallit  4080 m2, Ndodhet mes Vores dhe Doganes Tiranes. Me Hipoteke Për më shum [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet tokë në Petrele. Toka ndodhet prane Pishina Tagan . Toka ka një sipërfaqe prej 1.000 m2. Toka ka te investua [me shume]
I ri ne treg
€ 20.000
Shitet tokë në Yrshek. Toka ndodhet prane Coca-Cola ne rruge dytesore . Toka ka një sipërfaqe prej 120 m2. Disponon [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat