Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toke

€ 780.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1017

Pershkrimi

Sipërfaqe: 13000 m2

Adresë: Pranë Amfiteatrit të Kame, Tiranë, Shqipëri

Dokumentacioni: Me certifikimin e pronësisë

Të tjera: Up kodër me pamje shkallë 360

Çmimi: 780.000 €

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18794
Çmimi: € 780.000
Permasa e Prones: 13 000,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 220.000
Shitet tokë në Farkë. Sipërfaqje totale e tokës 2034 m2. Pozicioni i tokes eshte shume strategjik per ndertim vilas [me shume]
€ 250.000
Shitet toke në Vishaj. Informacion mbi tokën: sipërfaqja e tokës 6128 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipote [me shume]
I ri ne treg
€ 220.000
Shitet Toke ne Laknas. Informacion mbi tokën: sipërfaqja 7000 m2 dhe ka nje forme drejtkendeshi te rregullt. Lehtës [me shume]
€ 220.000
Sipërfaqe: 4000 m2 Adresë: Laknas, Tirane, Shqiperi Dokumentacioni: Dokumentet e rregullta të pronësisë Çmimi i shi [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat