click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Toka per investim Himare

€ 1
Vendos tek te preferuatrat
51

Pershkrimi

Shiten toka per investim Himare.

  • Siperfaqe dhe pozicionime te ndryshme
  • Mundesi asistence ne pregatitjen e dokumentacioneve
  • Mundesi e arte investimi
  • Shume shpejt me perfundimin e tunelit zona dhe cmimet do kene nje ndryshim te jashtezakonshem.

CMIMET: viariabel

Për më shumë informacion në lidhje me cmimin apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41355
Çmimi: € 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

50€/m2 60€/m2
TOKA PER SHITJE SPILLE 900M-60€/M2 800M-60€/M2 450M-50€/M2 Me dokumentacion te rregullt hipotekor Mundesi e arte in [me shume]
80€/m2
Shitet toke ne Spille Ka nje siperfaqe prej 32.000 m2. Me dokumentacion te rregullt hipotekor Mundesi e arte invest [me shume]
100€/m2
Shitet toke ne Spille Ka nje siperfaqe prej 1000 m2. Me dokumentacion te rregullt hipotekor Mundesi e arte investim [me shume]
€ 1
Shiten toka per investim Palase-Drymades-Dhermi Siperfaqe dhe pozicionime te ndryshme Mundesi asistence ne pregatit [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat