click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Super okazion Astir 1+1 850€/m2

€ 66.500
,
Vendos tek te preferuatrat
170

Pershkrimi

Super okazion Astir 1+1

  • Mundesi zgjedhje kati 2 ose 4 banim
  • Siperfaqe 78.14m (9m perbashket)
  • Orientim perendim
  • Sallon ndenje me kuzhine dhe ballkon
  • Dhome gjumi me garderobe
  • Tualet me ajrim natyral
  • Ndertim cilesor me mbikqyrje kompani italiane
  • Kubature e rregullt

Zona shum e kerkuar dhe si shtepi investimi cmimi vetem 850€/m2 nga 950€/m2

E gatshme per banim ne fundvit

Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni +355696001006

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40357
Çmimi: € 66.500
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 98.750
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 95.7 m2 Siperfaqe e perbashket 1 [me shume]
€ 104.800
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 91.6 m2 Siperfaqe e perbashket 8 [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat