click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi, Vaqarr

€ 8.000.000
,
Vendos tek te preferuatrat
513
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet shtepi dhe toke Vaqarr.
Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe siperfaqe toke 400 m2.
Organizimi: 2 sallone ndenje, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni, hipoteke.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Çmimi i qerasë: 10.000 lekë

Çmimi i shities: 8.000.000 lekë

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35890
Çmimi: € 8.000.000
Permasa e Prones: 160,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 75.000
Shitet shtëpi private në Shkozë Strukturë 2 katëshe me oborr Sipërfaqe trrualli 184.6 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi e k [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet shtëpi private në zonën e Xhamllikut, Rruga ‘Arkitekt Sinani’. Disponon sipërfaqe ndërtimi 140 m [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet shtëpi private në Shkozë, Rruga Ali Demi. Disponon sipërfaqe ndërtimi 215 m2 dhe sipërfaqe totale 280m2. Sht [me shume]
€ 200.000
Shitet vile në zonën e Kombinatit ne Sharre. Vila ka strukturë 1 katëshe, me sipërfaqe ndertimi 100 m2, siperfaqe t [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat