Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi, Shkoze

€ 75.000
,
Vendos tek te preferuatrat
164

Pershkrimi

 • Shitet shtëpi private në Shkozë
 • Strukturë 2 katëshe me oborr
 • Sipërfaqe trrualli 184.6 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi e katit te parë 77.3 m2 sipërfaqe ndërtimi e katit te dytë 103.3 m2
 • Kati i parë: salloni ambienti gatimit dhoma e gjumit tualeti
 • Kati i dytë: salloni ambienti gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti, veranda.
 • Me hipotekë
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 • +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38162
Çmimi: € 75.000
Permasa e Prones: 184,60 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 8.000.000
Shitet shtepi dhe toke Vaqarr. Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet shtëpi private në zonën e Xhamllikut, Rruga ‘Arkitekt Sinani’. Disponon sipërfaqe ndërtimi 140 m [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet shtëpi private në Shkozë, Rruga Ali Demi. Disponon sipërfaqe ndërtimi 215 m2 dhe sipërfaqe totale 280m2. Sht [me shume]
€ 200.000
Shitet vile në zonën e Kombinatit ne Sharre. Vila ka strukturë 1 katëshe, me sipërfaqe ndertimi 100 m2, siperfaqe t [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat