Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi, Rruga Thanas Ziko

€ 205.750
,
Vendos tek te preferuatrat
833

Pershkrimi

Shitet shtepi private 2-kateshe tek rr. Thanas Ziko , me siperfaqe trualli 82.3 m2 dhe siperfaqe ndertimi 53 m2 .
Kati i pare organizohet ne 1 sallon , ambient gatimi, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Kati i dyte organizohet nga 1 dhome ndenje e bollshme , koridori dhe 1 ballkon prej 25 m2 .
Shtepia eshte egzistuese ku kerkon rikonstruktim ose mundesia tjeter qe ofron zona eshte kerkesa per pallate te reja. 3 min larg qendres se Tiranes .

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24895
Çmimi: € 205.750
Permasa e Prones: 4,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1
oborr mbrapa
oborr para
oborr të rrethuar
ballkon
hapësira private

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 75.000
Shitet shtëpi private në Shkozë Strukturë 2 katëshe me oborr Sipërfaqe trrualli 184.6 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi e k [me shume]
I ri ne treg
€ 8.000.000
Shitet shtepi dhe toke Vaqarr. Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet shtëpi private në zonën e Xhamllikut, Rruga ‘Arkitekt Sinani’. Disponon sipërfaqe ndërtimi 140 m [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet shtëpi private në Shkozë, Rruga Ali Demi. Disponon sipërfaqe ndërtimi 215 m2 dhe sipërfaqe totale 280m2. Sht [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat