Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi, Laprake

€ 150.000
,
Vendos tek te preferuatrat
769

Pershkrimi

Shitet shtepi private ne Laprake prane ish shkolles se Partise, siperfaqe totale 250 m2 dhe ndertimi 90 m2.
Organizohet nga 1 kuzhine dhe sallon ndenje bashke, 2 dhoma gjumi,1 tualet,1 ballkon dhe oborr i bollshem.
Orientimi i shtepise eshte drejt perendimit.
Zona ne te cilen ndodhet shtepia eshte e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme si shkolla, qendra shendetesore, 5 min larg qendres se Tiranes dhe 10 min larg Liqenit Artificial. Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24878
Çmimi: € 150.000
Permasa e Prones: 250,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1
oborr para
oborr të rrethuar
ballkon
hapësira private

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 75.000
Shitet shtëpi private në Shkozë Strukturë 2 katëshe me oborr Sipërfaqe trrualli 184.6 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi e k [me shume]
I ri ne treg
€ 8.000.000
Shitet shtepi dhe toke Vaqarr. Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet shtëpi private në zonën e Xhamllikut, Rruga ‘Arkitekt Sinani’. Disponon sipërfaqe ndërtimi 140 m [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet shtëpi private në Shkozë, Rruga Ali Demi. Disponon sipërfaqe ndërtimi 215 m2 dhe sipërfaqe totale 280m2. Sht [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat