Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi, Yzberisht

€ 100.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1184

Pershkrimi

Shitet shtepi private Rruga 3 Deshmoret prane shkolles Myslym Shira Yzberisht, siperfaqe totale 160 m2 dhe ndertimi 130 m2.
Organizohet ne 1 sallon, 1 guzhine, dhome gjumi, tualeti, mundesi shfrytezimi per biznes.
Zona ne te cilen ndodhet shtepia eshte e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme si shkolla, qendra shendetesore, 20 min larg qendres se Tiranes dhe 20 min larg Liqenit Artificial. Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23842
Çmimi: € 100.000
Permasa e Prones: 160,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 145.000
Shitet shtëpi private në Paskuqan Disponon sipërfaqe ndërtimi 94.4 m2 dhe sipërfaqe totale 282.2m2. Shtëpia ka 2 ka [me shume]
€ 115.000
Shitet shtepi dhe toke Rruga Myslym Keta, afer Komisariatit nr.4 Shtepia është 1 kateshe , disponon nje sipërfaqe t [me shume]
I ri ne treg
€ 8.000.000
Shitet shtepi dhe toke Vaqarr. Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet shtëpi private në zonën e Xhamllikut, Rruga ‘Arkitekt Sinani’. Disponon sipërfaqe ndërtimi 140 m [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat