click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi , Paskuqan

€ 145.000
,
Vendos tek te preferuatrat
36

Pershkrimi

Shitet shtëpi private në Paskuqan
Disponon sipërfaqe ndërtimi 94.4 m2 dhe sipërfaqe totale 282.2m2.
Shtëpia ka 2 kate secilin me hyrje më vete .
Kati i parë është i organizuar në 1 ambjent ndenje, 1 ambjent gatimi ,2 dhoma gjumi dhe 1 tualet ndërsa kati i dytë është ne faze tulle
Shtëpia është e rrethuar me oborr të bollshëm dhe pozicioni i saj bën të mundur ndriçimin gjatë gjithë ditës nga drita e diellit.
Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Zona në të cilën ndodhet shtëpia është e plotësuar me të gjitha shërbimet e nevojshme si shkolla, qendra shëndetësore.

Për më tepër informacion apo një vizitë në prone kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40134
Çmimi: € 145.000
Permasa e Prones: 282,20 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 115.000
Shitet shtepi dhe toke Rruga Myslym Keta, afer Komisariatit nr.4 Shtepia është 1 kateshe , disponon nje sipërfaqe t [me shume]
I ri ne treg
€ 8.000.000
Shitet shtepi dhe toke Vaqarr. Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet shtëpi private në zonën e Xhamllikut, Rruga ‘Arkitekt Sinani’. Disponon sipërfaqe ndërtimi 140 m [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet shtëpi private në Shkozë, Rruga Ali Demi. Disponon sipërfaqe ndërtimi 215 m2 dhe sipërfaqe totale 280m2. Sht [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat