Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi, Laprake

€ 240 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
476

Pershkrimi

Jepet me qira shtepi në Laprakë.
Shtëpia disponon sipërfaqe 60 m2.
Organizimi: ambient ndenje sëbashku me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Shtëpia është mobiluar në mënyrë bashkëkohore.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35091
Çmimi: € 240 /month
Permasa e Prones: 60,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat