Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Shtëpi, Durrës

€ 110.000
Vendos tek te preferuatrat
74

Pershkrimi

Shitet shtëpi në Durrës, rruga Vllazërimi.
Shtëpia organizohet në 3 kate. Kati i parë me hyrje nga mbrapa shtëpisë ofron mundësinë e investimit duke e dhënë me qira.  Kati i dytë i organizuar  në 3 ambjente, përkatësisht: sallon sëbashku me kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe tualet. E mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Kati i tretë momentalisht funksionon si papafingo por ofron mundësine e konvertimit në hapësirë për banim.
Shtëpia disponon sipërfaqe prej 200 m2, e rrethuar me oborr në një sipërfaqe totale prej 380 m2.

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36510
Çmimi: € 110.000
Permasa e Prones: 380,00 m2
Property Lot Size: 200,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 120.000
Shitet Vile Durres. Vila është 3 kate banim  disponon sipërfaqe ndertimi 379 m2. Vila eshte shume e pershtatshme pe [me shume]
€ 250.000
Shitet shtepi private e pozicionuar tek Gjiri i Lalzit në Durrës 300 m larg vijes bregdetare. Informacion mbi objek [me shume]
€ 200.000
Sipërfaqja e tokës: 322 m2 Sipërfaqja e katit të parë: 73.5 m2 Sipërfaqja e katit të dytë: 73.5 m2 Adresë: Gjiri la [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat