Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi, Durres

€ 120.000
Vendos tek te preferuatrat
156

Pershkrimi

Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres.
Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2.
Rrethohet me oborr dhe siperfaqe totale prej 450 m2.
Organizimi: ambient ndenje sebashku me ambient gatimi. 2 dhoma gjumi, tualet, balkon.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36875
Çmimi: € 120.000
Permasa e Prones: 260,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 87.300
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 97 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 80.100
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 89 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 34.000
Shitet apartament 2+1 Golem Durres salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti ballkoni kati 4 82 m2 hipopte [me shume]
I ri ne treg
€ 100.300
Apartament 2+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Kati 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 100.3 m2. Organ [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat