Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi, Rruga Jordan Misja

€ 390.000
Vendos tek te preferuatrat
328

Pershkrimi

Shitet shtepi dhe toke Rruga Bektash Kozeli, prane Rruges Jordan Misja.
Shtepia është 1 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale ndertimi  prej 168 m2 dhe siperfaqe toke 792 m2 i pershtatshem edhe per pallat.
Organizimi: salloni i ndenjes, ambienti gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni, hipoteke
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 33143
Çmimi: € 390.000
Permasa e Prones: 792,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 230.000
Shitet shtepi, Vlore ne Kanine pamje fantastike nga deti Jon. 95 m2 kati i pare dhe 125 m2 kati i dyte 2 kateshe si [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet shtëpi private në Shkozë Strukturë 2 katëshe me oborr Sipërfaqe trrualli 184.6 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi e k [me shume]
I ri ne treg
€ 110.000
Shitet shtëpi në Durrës, rruga Vllazërimi. Shtëpia organizohet në 3 kate. Kati i parë me hyrje nga mbrapa shtëpisë [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile, Myslym Shyri Strukture 2 kateshe Sallon ndenjeje, ambienti gatimit, 3 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone. [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat