Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi, Fresk

€ 155.000
,
Vendos tek te preferuatrat
839

Pershkrimi

Shitet shtepi në zonën e Freskut tek Rruga e Kokonozeve.
Vila ka strukturë 1-katëshe mundesi kati shtese , me sipërfaqe ndertimi 164 m2, siperfaqe trrualli 500 m2.
Disponon të gjitha orientimet si dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Vila disponon: salloni ndenjes, ambjenti gatimit, 3 dhoma gjumi, tualeti me dritare, 1 ballkon, oborr.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23751
Çmimi: € 155.000
Permasa e Prones: 164,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 75.000
Shitet shtëpi private në Shkozë Strukturë 2 katëshe me oborr Sipërfaqe trrualli 184.6 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi e k [me shume]
I ri ne treg
€ 8.000.000
Shitet shtepi dhe toke Vaqarr. Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet shtëpi private në zonën e Xhamllikut, Rruga ‘Arkitekt Sinani’. Disponon sipërfaqe ndërtimi 140 m [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet shtëpi private në Shkozë, Rruga Ali Demi. Disponon sipërfaqe ndërtimi 215 m2 dhe sipërfaqe totale 280m2. Sht [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat