Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi, 21 Dhjetori

€ 280.000
,
Vendos tek te preferuatrat
960

Pershkrimi

Sipërfaqe: 320 m2

Adresë: Pas konvikteve të Inxhinierisë së Ndërtimit, Tiranë.

Dokumentacioni: Dokumentet e rregullta të pronësisë

Nr. e kateve: 2

Të tjera: Plani i studimit për katet e banimit 9, kërkesat për banim 5.

Çmimi i shitjes: 280.000 €

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18867
Çmimi: € 280.000
Permasa e Prones: 320,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 145.000
Shitet shtëpi private në Paskuqan Disponon sipërfaqe ndërtimi 94.4 m2 dhe sipërfaqe totale 282.2m2. Shtëpia ka 2 ka [me shume]
€ 115.000
Shitet shtepi dhe toke Rruga Myslym Keta, afer Komisariatit nr.4 Shtepia është 1 kateshe , disponon nje sipërfaqe t [me shume]
I ri ne treg
€ 8.000.000
Shitet shtepi dhe toke Vaqarr. Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet shtëpi private në zonën e Xhamllikut, Rruga ‘Arkitekt Sinani’. Disponon sipërfaqe ndërtimi 140 m [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat