Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi, Kombinat

€ 220.000
,
Vendos tek te preferuatrat
605

Pershkrimi

Shitet vile në zonën e Kombinatit ne Sharre.
Vila ka strukturë 1 katëshe, me sipërfaqe ndertimi 100 m2, siperfaqe toke 1000 m2.
Disponon të gjitha orientimet si dhe ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Vila disponon: 1 sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , depo, oborr.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25828
Çmimi: € 220.000
Permasa e Prones: 1 000,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 8.000.000
Shitet shtepi dhe toke Vaqarr. Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 240 /month
Jepet me qira shtepi në Laprakë. Shtëpia disponon sipërfaqe 60 m2. Organizimi: ambient ndenje sëbashku me ambient g [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet shtëpi private në zonën e Xhamllikut, Rruga ‘Arkitekt Sinani’. Disponon sipërfaqe ndërtimi 140 m [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet shtëpi private në Shkozë, Rruga Ali Demi. Disponon sipërfaqe ndërtimi 215 m2 dhe sipërfaqe totale 280m2. Sht [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat