Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Shtepi, 21 Dhjetori

€ 160.000
, ,
Vendos tek te preferuatrat
1112

Pershkrimi

Shitet shtepi ne afersi te rruges Muhamet Gjollesha dhe 21 Dhjetori me siperfaqe trualli 200 m2 dhe siperfaqe ndertimi 86 m2, e cila organizohet ne 1 sallon bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje oborr (bahce) plot gjelberim. Ndodhet ne nje zone te zhvilluar, ku mundesohen qendra spitalore, supermarkete, agjensi te transporteve te ndryshme, urban, taxi, 10 min larg Qendres se Tiranes, 15 min larg Liqenit Artificial te Tiranes si dhe 30 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes. Shume prane edhe institucioneve arsimore per femijet.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 20098
Çmimi: € 160.000
Permasa e Prones: 200,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 75.000
Shitet shtëpi private në Shkozë Strukturë 2 katëshe me oborr Sipërfaqe trrualli 184.6 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi e k [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet vile, Myslym Shyri Strukture 2 kateshe Sallon ndenjeje, ambienti gatimit, 3 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone. [me shume]
I ri ne treg
€ 8.000.000
Shitet shtepi dhe toke Vaqarr. Shtepia është 2 kateshe , disponon nje sipërfaqe totale banimi  prej 160 m2 dhe sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 250.000
Shitet shtëpi private në zonën e Xhamllikut, Rruga ‘Arkitekt Sinani’. Disponon sipërfaqe ndërtimi 140 m [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat