Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet Vile, Vlore

€ 250.000
Vendos tek te preferuatrat
239

Pershkrimi

 • Shitet vile ne Vlore ne Kanine pamje fantastike nga deti Jon.
 • 95 m2 kati i pare dhe 125 m2 kati i dyte
 • 2 kateshe
 • siperfaqe totale eshte 1250 meter
 • me hipoteke
 • Vetem 100 m larg nga bypass
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
 • +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38188
Çmimi: € 250.000
Permasa e Prones: 1 250,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat