click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

SHITET VILA CHAMPAGNE, ROLLING HILLS

€ 2.800.000
Vendos tek te preferuatrat
105

Pershkrimi

Shitet vile (VILA CHAMPAGNE) ne kompleksin Rolling Hills.

  • Siperfaqe ekzistuese 1200 m2
  • Futur leje per ndryshim 1500m2
  • Siperfaqe trualli 1500m2
  • Pishine Verore dhe Pishine Dimerore
  • Disponon doklumentacion te rregullt hipotekor dhe certifikate pronesie.

Cmimi 2.8 milione euro.
Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni : +355686511111  

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40370
Çmimi: € 2.800.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 650.000
Shitet Super Vile ne Rezidencen Akacia Hill, prane TEG. Strukture 4 kateshe me oborr Siperfaqe totale ndertimi 427 [me shume]
€ 850.000
Shitet vile 4 kateshe, ne nje nga residencat me elitare ne Tirane Akacia Hills ne Mjull Bathore. Kompleksi pozicion [me shume]
€ 160.000
Shitet Vile në Yrshek. Vila është me dy kate, disponon sipërfaqe ndertimi 400 m2 dhe siperfaqe parcele 1000 m² . E [me shume]
€ 810.000
Shitet vile pranë Rrugës së Elbasanit, përballë Ambasadës së Turqisë. Vila është 4 katëshe dhe ka një sipërfaqe tot [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat