click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet toke ne Jale

€ 1.200.000
Vendos tek te preferuatrat
55

Pershkrimi

  • Shitet toke, Jale!
  • Pamje fantastike
  • Mundesi te shumta investimi Hoteleri, Vileta, Resort
  • Zona shume e kerkuar
  • Dokumantacion te rregullt
  • Siperfaqe 10.000 m2
  • Forme e rregullt e prones, 130m larg rruges nacionale dhe vetem 220m larg bregdetit.
  • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
    +355696000110
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39683
Çmimi: € 1.200.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 400.000
Shitet toke, Jale! Pamje fantastike Mundesi te shumta investimi Hoteleri, Vileta, Resort Zona shume e kerkuar Dokum [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat