click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet toke ne Himare

€ 265.000
,
Vendos tek te preferuatrat
347

Pershkrimi

Shitet toke ne Himare,

 • Ka nje siperfaqe prej 2400  m2.
 • Disponon vertetim hipotekor
 • Mundesi e arte investimi
 • E pozicionuar buze rruges .
 • Ndodhet ne koder me pamje piktoreske.
 • E aksesueshme lehtesisht.
 • Shume shpejt me perfundimin e tunelit zona dhe cmimet do kene nje ndryshim te jashtezakonshem.

CMIMI: 265.000€

 • Për më shumë informacion në lidhje me cmimin apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
  +355 68 651 1111
 • realestate@immoalbania.com
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41486
Çmimi: € 265.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat