click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet toke ne Drymades

€ 300.000
,
Vendos tek te preferuatrat
339

Pershkrimi

Shitet toke ne Drymades, Rruga Palase-Drymades

 • Ka nje siperfaqe prej 2500 m2.
 • Zona e menaxhuar e paisur me AMTP
 • Mundesi e arte investimi
 • E pozicionuar buze rruges se re.
 • Ndodhet ne koder me pamje piktoreske.
 • E aksesueshme lehtesisht.
 • Shume shpejt me perfundimin e tunelit zona dhe cmimet do kene nje ndryshim te jashtezakonshem.

CMIMI: 300.000€

 • Për më shumë informacion në lidhje me cmimin apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
  +355 68 651 1111
 • realestate@immoalbania.com
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41476
Çmimi: € 300.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 290.000
Shitet toke ne Drymades, Ka nje siperfaqe prej 1680  m2. Disponon vertetim hipotekor Mundesi e arte investimi E poz [me shume]
€ 450.000
Toke Drimadhes ne Fshatin Gjileke. Sipërfaqje totale e tokës 4500 m2 dhe eshte e ndare ne 2 parcela 2500 dhe 2000 m [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat