click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet toka ne Spille

50€/m2 60€/m2
Vendos tek te preferuatrat
53

Pershkrimi

TOKA PER SHITJE SPILLE

  • 900M-60€/M2
  • 800M-60€/M2
  • 450M-50€/M2
  • Me dokumentacion te rregullt hipotekor
  • Mundesi e arte investimi
  • E pozicionuar buze rruges.
  • Ndodhet vetem 1.4km distance nga bregdeti.
  • E aksesueshme lehtesisht.

Për më shumë informacion në lidhje me cmimin apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41370
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

80€/m2
Shitet toke ne Spille Ka nje siperfaqe prej 32.000 m2. Me dokumentacion te rregullt hipotekor Mundesi e arte invest [me shume]
100€/m2
Shitet toke ne Spille Ka nje siperfaqe prej 1000 m2. Me dokumentacion te rregullt hipotekor Mundesi e arte investim [me shume]
€ 1
Shiten toka per investim Himare. Siperfaqe dhe pozicionime te ndryshme Mundesi asistence ne pregatitjen e dokumenta [me shume]
€ 1
Shiten toka per investim Palase-Drymades-Dhermi Siperfaqe dhe pozicionime te ndryshme Mundesi asistence ne pregatit [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat