click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet dyqan tek Profarma.

171,000€
Vendos tek te preferuatrat
150

Pershkrimi

Shitet dyqan tek Profarma.

  • 🏠Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 68.09 m2 dhe aktualisht ndodhet ne faze pllakash.
  • Vendodhja eshte lehtesisht e aksesueshme dhe mjaft e favorshme per te ushtruar tipologji te ndryshme biznesi.
  • Pozicion strategjik
  • 💶Cmimi 171,000€

👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40534
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

240,000€
Shitet truall me objekt baze ndertimi ne Himare. Trualli ka nje siperfaqe totale rreth 700 m2 ndersa objekti ka nje [me shume]
1,670 euro/m2.
Shitet ambjent tregtar,rruga e Elbasanit. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 81 m2 Disponon dokumentacion te rregu [me shume]
1,200.000€ 
Shitet toke dhe godine ne rrugen e Rinasit. Trualli ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 3472 m2 Godina eshte dy k [me shume]
400€/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar ne Ali Dem prane shkolles “Kushtrimi i Lirise” Ambjenti ka nje siperfaqe [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat