Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Bar Restorant, Bulevardi Bajram Curri

€ 220.000
,
Vendos tek te preferuatrat
884

Pershkrimi

Shitet Bar-Restorant tek Bulevardi Bajram Curri, tek Pallati me Shigjeta. Lokali ndodhet ne nje rruge me intensitet te larte levizjeje, e cila jep mundesine per rritjen e klienteles.
Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 200 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 teknik. Lokali ka punime shume te mira, i veshur me fasade xhami, totalisht i investuar, me spote LED, sistem aspirimi dhe kondicionimi. Eshte i arreduar ne menyre bashkohore dhe disponon nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20709
Çmimi: € 220.000
Permasa e Prones: 200,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 200.000
Shitet Bar Kafe, Kodra e Diellit. Sipërfaqe të brendshme prej 86 m2 dhe sipërfaqe verande. Ambienti është i in [me shume]
I ri ne treg
€ 340.000
Shitet Bar Kafe, Zogu i Zi. Sipërfaqe të brendshme prej 85m2 dhe sipërfaqe verande. Ambienti është i investuar [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet Bar-Kafe ne Rrugen Gjon Muzaka prane rruges se Durresit. Lokali ndodhet ne nje zone me intensitet te larte l [me shume]
I ri ne treg
€ 500.000
Shitet klinike dentare ne rr. Bulevardi Bajram Curri, tek Pallati me Shigjeta. Ka funksionuar si lokal ndodhet ne n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat