click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI.

€ 140.000
,
Vendos tek te preferuatrat
474

Pershkrimi

SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI.

  • 3+1
  • Siperfaqe neto 92.35 m2
  • Siperfaqe te perbashketa 15.17 m2
  • Siperfaqe e pergjithshme 107.52 m2
  • Siperfaqe verande 03.19 m2
  • kati i 9

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne: +355686511111

Cel. : +355686511111

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40445
Çmimi: € 140.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 93.100
Shitet 2+1 plus garazh Rr. Xhanfize Keko, Siperfaqe 104m2 (9m2 e perbashket) Kati i 1 banim Sallon ndenje dhe kuzhi [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat