click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet apartament 3+1, Bllok

€ 299.300
,
Vendos tek te preferuatrat
151
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne Bllok.
🏡 Kati 3.
📏 Sipërfaqja e brendshme e apartamentit 107.14 m2 dhe totale 130.1.
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, verande.
🍃Ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne Tirane.🎋
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355686511111

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38340
Çmimi: € 299.300
Permasa e Prones: 130,10 m2
Property Lot Size: 107,14 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 98.750
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 95.7 m2 Siperfaqe e perbashket 1 [me shume]
€ 104.800
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 91.6 m2 Siperfaqe e perbashket 8 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat