click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet, Apartament 2+1+2, Kompleksi Usluga ST Trenit

€ 133.000
,
Vendos tek te preferuatrat
32
Okazion

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2  Kompleksi Usluga ST Trenit

🏡 Kati 6 banim.
📏Sipërfaqja e apartamentit 102.6 m2 .
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma e gjumi , 2 tualete, ballkon,
🍃 Orientimi i favorshem.
📏 Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
📏 Zona shume e kerkuar pasi eshte vetem 10 min larg qendres
🏡 Mundesi investimi pasi zona eshte shum e kerkuar per qera (500-550eu/muaj) dhe apartamenti shitet i mobiluar.
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40260
Çmimi: € 133.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat