Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit

€ 107.100
,
Vendos tek te preferuatrat
429

Pershkrimi

 • Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit
 • salloni
 • ambienti gatimit
 • 2 dhomat e gjumit
 • 2 tualete
 • ballkoni
 • kati 6
 • 119 m2
 • ndertim i ri faze pllake
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
 • +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37863
Çmimi: € 107.100
Permasa e Prones: 119,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 93.100
Shitet 2+1 plus garazh Rr. Xhanfize Keko, Siperfaqe 104m2 (9m2 e perbashket) Kati i 1 banim Sallon ndenje dhe kuzhi [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat