click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet 3+1 Qender, Shkolla Servete Maci

€ 325.000
, ,
Vendos tek te preferuatrat
205
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet 3+1 Qender, Shkolla Servete Maci

Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri.
Siperfaqe totale 203 m2.
Planimetri e rregullt dhe punime shume cilesore. Aktualisht ne faze murature.

Vendndodhje favorizuese me nje sere fasilitetesh si: shkolla, spitale, njesi te ndryshme sherbimi, per ta bere jetesen akoma me komode.

✅24/7 Siguri dhe Administrim ne te gjithe Kompleksin
✅Hapesira per ambiente tregtare 4 kate
✅Pyll me Peme te Larta
✅Parkime te Siguruara
✅Standarte Europiane
✅Izolim Akustik i mureve
✅Investim i Garantuar

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40221
Çmimi: € 325.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 93.100
Shitet 2+1 plus garazh Rr. Xhanfize Keko, Siperfaqe 104m2 (9m2 e perbashket) Kati i 1 banim Sallon ndenje dhe kuzhi [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat