click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet 2+1+Garazh Xhanfize Keko

€ 93.100
,
Vendos tek te preferuatrat
438

Pershkrimi

Shitet 2+1 plus garazh Rr. Xhanfize Keko,

  • Siperfaqe 104m2 (9m2 e perbashket)
  • Kati i 1 banim
  • Sallon ndenje dhe kuzhin dy dhoma gjumi dy tualete ballkon
  • Kubature e rregullt
  • Punime cilesore pallati eshte gati ne pak jave
  • Diponon dhe garazh kati -2 cmimi 15.000€
  • Zona shum e kerkuar pasi ka te gjitha facilitet si spitale shkolla akses ne unaze te madhe dhe vetem 12min larg qendres se tiranes.

Per nje vizite ne prone ose me shume informacione na kontaktoni ne +355696001006

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40363
Çmimi: € 93.100
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat