click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet 2+1 Ish-parku Corner Residence

1710 €/m2
Vendos tek te preferuatrat
161

Pershkrimi

Shitet 2+1 Ish-parku Corner Residence

  • SHITET 2+1 95 m2
  • KATI 7 VERI-PERENDIM
  • VENDODHJA ISH PARKU
  • ZONA SHUME E KERKUAR
  • INVESTIM I SIGURT
  • VETEM 1710 €/m2
  • STANDARTET ME TE LARTA NE NDERTIM
  • AKTUALISHT FAZE KARABINA

Info: +35568 65 11 111    www.immoalbania.com

Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41398
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
€ 113.500
Kompleksi Torquoise Marine është i pozicionuar në zonën e gjirit të Lalëzit. 40 km larg Tiranes – 23 km larg nga po [me shume]
1600 €/m2
Shitet 2+1+verande Qemal Stafa SHITET 2+1 95 m2 + 19 m2 VERANDE KATI 2 VENDODHJA RRUGA QEMAL STAFA ZONA SHUME E KER [me shume]
870 €/m2
SHITET 1+1 RANA E HEDHUR SHENGJIN SHITEN 1+1 62 m2 KATI 8 PAMJE NGA DETI-PERENDIM VENDODHJA SHENGJIN RANA E HEDHUR [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat