click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet 2+1 Ali Dem Kompleksi Darling L

€ 96.990
,
Vendos tek te preferuatrat
153

Pershkrimi

Shitet 2+1 Ali Dem Kompleksi Darling L

  • Siperfaqe totale 121m2 (103m2 neto)
  • Ndodhet ne katin e 5, totali i kateve 9,
  • I organizuar ne sallon ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon
  • Aktualisht ne faze pllakash, i gatshem per banim ne pak muaj
  • Punime shume cilesore
  • Orientim i favorshme
  • Zona shume e qete dhe shum prane qendres se tiranes dhe shrbimve si shkolla, spitale etj
  • Cimimi okazion 800eu/m2

Per cdo informacion kontaktoni +355 696001006

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40343
Çmimi: € 96.990
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 98.750
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 95.7 m2 Siperfaqe e perbashket 1 [me shume]
€ 104.800
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 91.6 m2 Siperfaqe e perbashket 8 [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat