click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet 1+1 Unaza re ish hotel Rolandi Hipoteke

€ 70.000
,
Vendos tek te preferuatrat
252

Pershkrimi

Shitet 1+1 Unaza re ish hotel Rolandi  me Hipoteke,

  • Sipefaqe totale 69m2,
  • Kuzhine sallon ndenje, dhome gjumi, tualet, ballkon
  • Kati i 4 me ashensor
  • Ndertim i vitit 2015 me certifikate pronesie,
  • Drite natyrale gjate gjithe kohes
  • Disponon dhe garazh me cimim extra 10.000euro

Apartamenti nodhet ne nje zone shume te kerkuar, mundesi e mire investimi pasi qerat e zones jane 300-350eu/muaj,

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor,

Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40329
Çmimi: € 70.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 98.750
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 95.7 m2 Siperfaqe e perbashket 1 [me shume]
€ 104.800
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 91.6 m2 Siperfaqe e perbashket 8 [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat