Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Bar-Restorant, Ali Demi

€ 1.200 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
690

Pershkrimi

Jepet me qera bar-restorant në zonën e Ali Demit pranë Maternitetit “Koço Gliozheni”.
Ambienti është 186 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 të një pallati të ri.
Ndodhet në zonë të aksesueshme dhe të preferueshme për biznes.
Pozicionimi buzë rrugës kryesore e bën të përshtatshme për tipologji të ndryshme biznesi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30517
Çmimi: € 1.200 /muaj
Permasa e Prones: 186,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 3.000 months
Jepet me qira Bar-Restorant 🏡 Godinë 3-katëshe 📏Sipërfaqja e ambjentit 500m2 njollë ndërtimi dhe 1500 m2 siperfaqe [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat