Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Restorant Stadiumi Dinamo

€ 500 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
314

Pershkrimi

  • Jepet me qira ambient tregtar pranë Stadiumit Dinamo.
  • Sipërfaqe të brendshme prej 80 m2 dhe sipërfaqe verande 80 m2.
  • Ambienti është i investuar për restorant.
  • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36352
Çmimi: € 500 /muaj
Permasa e Prones: 160,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 3.000 months
Jepet me qira Bar-Restorant 🏡 Godinë 3-katëshe 📏Sipërfaqja e ambjentit 500m2 njollë ndërtimi dhe 1500 m2 siperfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 1.200 /muaj
Jepet me qera bar-restorant në zonën e Ali Demit pranë Maternitetit “Koço Gliozheni”. Ambienti është 18 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500 /muaj
Lokali është i pozicionuar tek Bulevardi Bajram Curri, ne nje pozicion shum te favorshem. Informacion mbi lokalin: [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat