click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Plantacion pemtarie dhe strukturë agroturizmi, Vlore.

48.000€
Vendos tek te preferuatrat
61

Pershkrimi

Shitet plantacion pemtarie dhe strukture agroturizmi, ne fshatin Armen, Vlore.

 • Perbehet nga nje parcele toke mbi 6.000 m2 toke e transformuar ne nje plantacion te kombinuar me 18 lloje pemesh frutore:
  – ullinj spanjoll, italian, izraelitë rreth 90 rrenjë,
  – arra amerikane Chandler 20, – – bajame 16 rrenjë,
  – fiq te disa varieteteve te njohura ne Europë,
  – shege, lajthi ,mollë, dardhë, hurma, mana, agrume e deri ne fruta ekzotike.
 • Pemet jane ne vitin 3-4 dhe kane hyre ne prodhim.
 • Projekti eshte frymezuar nga ide per zhvillimin e nje ferme agroturizmi dhe resort ende e paperfunduar.
 • Ka rruge komunikimi, burim e depo uji 25 m3, dhe pus vertikal per vaditje.
 • Ne qender eshte e sapo ndertuar nje banese tip vilete 45 m2.
 • E rrethuar me rrjete teli dhe shtylla betoni, nga dy anë kufizohet nga nje pyll shkurror ndersa nga perpara nuk ka asnje pengese fushe-pamje.
 • Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
 • Potencialisht e vlefeshme per agroturizem, turizmin e natyres, dhe pemtari interesante.

CMIMI: 48.000€

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

 

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40837
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

50€/m2 60€/m2
TOKA PER SHITJE SPILLE 900M-60€/M2 800M-60€/M2 450M-50€/M2 Me dokumentacion te rregullt hipotekor Mundesi e arte in [me shume]
80€/m2
Shitet toke ne Spille Ka nje siperfaqe prej 32.000 m2. Me dokumentacion te rregullt hipotekor Mundesi e arte invest [me shume]
100€/m2
Shitet toke ne Spille Ka nje siperfaqe prej 1000 m2. Me dokumentacion te rregullt hipotekor Mundesi e arte investim [me shume]
€ 1
Shiten toka per investim Himare. Siperfaqe dhe pozicionime te ndryshme Mundesi asistence ne pregatitjen e dokumenta [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat