click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient tregtar, Kruje

€ 100.000 /vit
,
Vendos tek te preferuatrat
27

Pershkrimi

Jepet me qera godine multifunksionale ne Nikel, Kruje.
Godina organizohet ne 3 kate ambient biznesi plus 1 kat qe perdoret per banim.
Siperfaqe totale 2000m2 ndertim dhe 1000m2 parkim,
Planimetri e rregullt dhe punime shume cilesore.
Disponon ashensor industrial si dhe shkalle te brendshme dhe te jashtme per nderlidhjen e kateve.
Fasade xhami dhe open space qe i pershtatet cdo tipologjie biznesi.
Vendndodhje favorizuese me nje sere fasilitetesh, buze rruge.

 

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39905
Çmimi: € 100.000 /vit
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat