Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Magazine, Autostrada Tirane-Durres

€ 150.000 ose qira: 500 euro/muaj

Pershkrimi

Shitet magazine 2-kateshe.
Informacion mbi magazinen: siperfaqja totale 600 m2, siperfaqja e tokes 300 m2, lartesia e katit te pare 5 m dhe lartesia e katit te dyte 3m.
Magazina ndodhet ne rrugen dytesore prane autostrades Tirane-Durres, eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Çmimi i shitjes: 150.000 €
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 18965
Çmimi: € 150.000 ose qira: 500 euro/muaj
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 months
Jepet me qira ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . 🏡 Kati 2  🛋   2 dhoma , 1 tualete, bosh.  👉 Eshte [me shume]
I ri ne treg
€ 2.500 months
Ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . Kati 1 dhe i 2 10 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone,dush ne çdo [me shume]
I ri ne treg
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 625 months
Jepet me qira ambient tregëtar, Rruga e Ali Demit  përballë urës së tabakëve. 🏡 Kati 1 . 📏Sipërfaqja e dyqanit 66 [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat