click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Magazine Vore

€ 600 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
233
I ri ne treg

Pershkrimi

Jepet me qira magazinë ne Vore .
Magazina ndodhet në katin e parë dhe disponon një sipërfaqe prej 300 m2.
Ambienti është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti tregtar dhe industrial si: showroom, shërbim, magazinim, zyra etj.
Hapësirat e brendshme mund të ndahen ose organizohen sipas kërkesës.
Çmimi i diskutueshëm.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36242
Çmimi: € 600 /muaj
Permasa e Prones: 300,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 3.300
Jepet me qera magazine ne Kombinat buze rruge kryesore. Siperfaqe trualli 1500 m2, siperfaqe ndertimi kati 1pare 61 [me shume]
€ 2.800 /muaj
Jepet me qera magazine ne Kombinat tek ish fabrika e qelqit. Siperfaqe magazine 800 m2 siperfaqe totale 1200 m2. Ka [me shume]
€ 800 /muaj
Jepet me qera magazine 2-kateshe. Marikaj. Informacion mbi magazinen: siperfaqja totale 600 m2, siperfaqja e tokes [me shume]
Okazion
€ 1.500
Prona ndodhet tek mbikalimi i Rinasit, Kashar. Gjendet rreth 200m larg Qendrës Tregtare Megatek, rreth 300m larg Kt [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat