Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Magazine, Vore

€ 260.000
,
Vendos tek te preferuatrat
170

Pershkrimi

Shitet magazine ne Vore.
Informacion mbi magazines: kati 0, siperfaqe: 243 m2, kati 1 siperfaqe: 149 m2
Magazina disponon: hapsire te bollshme per zhvillimin e cdo lloj aktiviteti biznesi, hapsire parkimi, opsion ideal per investim, e organizuar mire, kubaturë e rregullt, ndertim cilesor.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 38375
Çmimi: € 260.000
Permasa e Prones: 392,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 2

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.000.000
Shitet magazine tek rruga Siri Kodra. Magazina është e pozicionuar në katin 0 dhe disponon 2 kate ndertim, siperfaq [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat