Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Magazine, Kombinat

€ 3.300
,
Vendos tek te preferuatrat
561

Pershkrimi

Jepet me qera magazine ne Kombinat buze rruge kryesore.
Siperfaqe trualli 1500 m2, siperfaqe ndertimi kati 1pare 612 m2 kati dyte 366 m2 me tarrace te shfrytezueshme, gjithashtu me hapesira te bollshme parkimi.
Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti tregtar dhe industrial, si showrom, magazinim, zyra, dyqane, sherbim, etj.
Hapesirat e brendshme mund te ndahen ose organizohen sipas kerkeses.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Cmimi: 400.000 Leke/Muaj
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33633
Çmimi: € 3.300
Permasa e Prones: 1 500,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 2.800 /muaj
Jepet me qera magazine ne Kombinat tek ish fabrika e qelqit. Siperfaqe magazine 800 m2 siperfaqe totale 1200 m2. Ka [me shume]
€ 800 /muaj
Jepet me qera magazine 2-kateshe. Marikaj. Informacion mbi magazinen: siperfaqja totale 600 m2, siperfaqja e tokes [me shume]
€ 1.000
Prona ndodhet tek mbikalimi i Rinasit, Kashar. Gjendet rreth 200m larg Qendrës Tregtare Megatek, rreth 300m larg Kt [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat