Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Magazine, Kombinat

€ 2.800 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
772

Pershkrimi

Jepet me qera magazine ne Kombinat tek ish fabrika e qelqit.
Siperfaqe magazine 800 m2 siperfaqe totale 1200 m2.
Kane lokacion ideal dhe hapesire te bollshme per zhvillimin e aktiviteteve industriale, per magazinime, fasoneri etj.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33195
Çmimi: € 2.800 /muaj
Permasa e Prones: 1 200,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 3.300
Jepet me qera magazine ne Kombinat buze rruge kryesore. Siperfaqe trualli 1500 m2, siperfaqe ndertimi kati 1pare 61 [me shume]
€ 800 /muaj
Jepet me qera magazine 2-kateshe. Marikaj. Informacion mbi magazinen: siperfaqja totale 600 m2, siperfaqja e tokes [me shume]
€ 1.000
Prona ndodhet tek mbikalimi i Rinasit, Kashar. Gjendet rreth 200m larg Qendrës Tregtare Megatek, rreth 300m larg Kt [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat