click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Magazine 2 kateshe,Marikaj.

600 euro/muaj
Vendos tek te preferuatrat
171

Pershkrimi

Jepet me qera magazine ne Marikaj.

  • Magazina ka nje siperfaqe totale 600 m2,e pozicionuar ne 2 kate.
  • Magazina ndodhet ne rrugen dytesore prane autostrades Tirane-Durres.
  • Largesia nga Durresi  22km
  • Largesia nga Tirana 22km
  • Lartesia e katit te pare eshte 5m dhe lartesia e katit te dyte eshte 3m.
  • Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
  • Linje trefazore

CMIMI: 600 euro/muaj

Për më shumë informacion në lidhje me cmimin apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:

+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania
Id e Prones: 40955
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 3.300
Jepet me qera magazine ne Kombinat buze rruge kryesore. Siperfaqe trualli 1500 m2, siperfaqe ndertimi kati 1pare 61 [me shume]
€ 2.800 /muaj
Jepet me qera magazine ne Kombinat tek ish fabrika e qelqit. Siperfaqe magazine 800 m2 siperfaqe totale 1200 m2. Ka [me shume]
€ 800 /muaj
Jepet me qera magazine 2-kateshe. Marikaj. Informacion mbi magazinen: siperfaqja totale 600 m2, siperfaqja e tokes [me shume]
€ 1.000
Prona ndodhet tek mbikalimi i Rinasit, Kashar. Gjendet rreth 200m larg Qendrës Tregtare Megatek, rreth 300m larg Kt [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat